syoss Curl - kremowy żel do stylizacji loków, 250 ml

Mocne utrwalenie i wyraźna definicja fryzury

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(103,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do loków i fal
  • Mocne i długotrwałe utrwalenie
  • Formuła 3 w 1 do pielęgnacji i stylizacji

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Curl - kremowy żel do stylizacji loków, 250 ml 25,99 zł (103,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 60,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 85,99 zł
Opis

Curl - kremowy żel do stylizacji loków marki Syoss to żel do włosów falowanych i kręconych, który pomaga wyraźnie je zdefiniować i zapewnia długotrwałe utrwalenie. Formuła 3 w 1 sprawdza się w metodzie Curly Hair i łączy stylizację, pielęgnację oraz podkreślenie skrętu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Mocne utrwalenie: Zapewnia lokom i falom długotrwałe podkreślenie bez obciążania włosów.
  • Formuła 3 w 1: Łączy stylizację, pielęgnację i podkreślenie skrętu w jednym produkcie.
  • Pielęgnujące składniki: Zawiera kompleks witamin, olej rycynowy i olej kokosowy.
  • Ochrona przed puszeniem: Pomaga ograniczyć puszenie i nie pozostawia widocznych pozostałości.
  • Gładkie wykończenie: Pomaga pozostawić loki gładkie i wyraźnie zdefiniowane.

Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie na mokrych włosach. Po wyschnięciu delikatnie ugniatać włosy, aby przełamać powstałą warstwę i uzyskać naturalne wykończenie.


Nr art.: MUE-SYCU1
Zawartość: 250 ml
EAN: 4015100892802
Numer producenta: SYCU1
Marki: syoss
Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadź w dłoniach i wetrzyj we włosy.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Curl - kremowy żel do stylizacji loków

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder