Duchesse Chusteczki do higieny intymnej z aloesem, 20 szt.

Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja zewnętrznych okolic intymnych

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(0,50 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do domu i w podróży
  • Z aloesem i ekstraktem z rumianku
  • Bez alkoholu, silikonów i parabenów

Kupowane często z Duchesse Wkładki higieniczne String & Slip Black, 28 szt.

Duchesse Chusteczki do higieny intymnej z aloesem, 20 szt. 9,99 zł (0,50 zł / szt.)
Duchesse Wkładki higieniczne String & Slip Black, 28 szt. 6,99 zł (0,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 16,98 zł
Opis

Chusteczki do higieny intymnej Aloe Vera zostały opracowane z myślą o delikatnym oczyszczaniu zewnętrznych okolic intymnych. Idealnie sprawdzają się w pielęgnacji zarówno w domu, jak i w podróży.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Roślinna formuła: Formuła z aloesem, ekstraktem z rumianku i kwasem mlekowym.
  • Ochrona skóry: Wspiera naturalną kwaśną warstwę ochronną skóry.
  • Naturalne włókna: Wykonane z materiału bez tworzyw sztucznych.
  • Starannie opracowana formuła: Bez alkoholu, silikonów, parabenów i mikroplastiku.
  • Wegańska formuła: Bazuje na wegańskim składzie.

Nr art.: MUE-MU-647IB-T020-01
Zawartość: 20 szt.
EAN: 4064791016363
Numer producenta: MU-647IB-T020-01
Marki: Duchesse
Informacje prawne
Producent: Dr. Schumacher GmbH, Am Roggenfeld 3, 34323 , Malsfeld, Niemcy, www.schumacher-online.com/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Chusteczki do higieny intymnej z aloesem

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder