syoss Care Repair - odżywka do włosów, 440 ml

Wzmacnia włókna włosów na wszystkich poziomach i nadaje im gładkość

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(59,07 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 440 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i zniszczonych włosów
  • Z 5% proteinowym kompleksem pielęgnującym
  • Pomaga regenerować i ułatwia rozczesywanie po myciu

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Care Repair - odżywka do włosów, 440 ml 25,99 zł (59,07 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 98,99 zł
Opis

Care Repair - odżywka do włosów marki Syoss to płynna odżywka przeznaczona do suchych i zniszczonych włosów. Specjalnie opracowana formuła wspiera regenerację włókien włosów na różnych poziomach i nadaje im wyczuwalną gładkość.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do zniszczonych włosów: Opracowana specjalnie z myślą o suchych i zniszczonych włosach.
  • Proteinowy kompleks pielęgnujący: Zawiera 5% proteinowy kompleks pielęgnujący.
  • Wzmocnienie od wewnątrz: Pomaga wzmacniać włosy od wewnątrz i wspiera regenerację włókien włosów.
  • Łatwiejsze rozczesywanie: Nadaje włosom gładkość i ułatwia ich rozczesywanie po myciu.

Nr art.: MUE-3112763
Zawartość: 440 ml
EAN: 9000101785036
Numer producenta: 3112763
Marki: syoss
Rodzaj włosów: włosy zniszczone, włosy suche
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Glycerin, Cetyl Esters, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Isopropyl Myristate, Isopropanol, Parfum, Dimethicone, Citric Acid, Amodimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Trideceth-10, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Limonene, Phenoxyethanol

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Care Repair - odżywka do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder