syoss Care Keratin - odżywka do włosów, 440 ml

Wzmacnia włosy od wewnątrz i uzupełnia je keratyną

Nowość w sklepie!

34,99 zł

(79,52 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 440 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwych i łamliwych włosów
  • Z 8% kompleksem Keratin Strong
  • Wygładza i ułatwia rozczesywanie włosów

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Care Keratin - odżywka do włosów, 440 ml 34,99 zł (79,52 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 107,99 zł
Opis

Care Keratin - odżywka do włosów marki Syoss to płynna odżywka przeznaczona do wrażliwych i łamliwych włosów. Formuła pomaga wzmacniać włosy od wewnątrz i uzupełnia je keratyną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Kompleks Keratin Strong: Zawiera 8% kompleks Keratin Strong i wspiera uzupełnienie włosów keratyną.
  • Ukierunkowana pielęgnacja: Pomaga regenerować wrażliwe i łamliwe włosy oraz wzmacnia je od wewnątrz.
  • Lekka pielęgnacja: Wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie po myciu.

Nr art.: MUE-2993017
Zawartość: 440 ml
EAN: 5410091775841
Numer producenta: 2993017
Marki: syoss
Rodzaj włosów: włosy łamliwe
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Care Keratin - odżywka do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder