syoss Beauty Elixir Absolute Oil - olejek do włosów, 100 ml

Intensywna pielęgnacja dla gładkości i blasku

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(459,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do zniszczonych i suchych włosów
  • Intensywnie odżywia dzięki mikroolejkom
  • Nadaje gładkość i blask

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Beauty Elixir Absolute Oil - olejek do włosów, 100 ml 45,99 zł (459,90 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 118,99 zł
Opis

Beauty Elixir Absolute Oil - olejek do włosów marki Syoss jest przeznaczony do włosów zniszczonych i suchych. Intensywnie odżywia włosy i pomaga nadać im gładkość oraz blask.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do zniszczonych włosów: Opracowany specjalnie z myślą o suchych i wymagających włosach.
  • Intensywna pielęgnacja: Głęboko odżywia włosy dzięki mikroolejkom.
  • Gładkość i blask: Nadaje włosom wyczuwalną gładkość i zadbany połysk.

Nr art.: MUE-2992662
Zawartość: 100 ml
EAN: 5410091775865
Numer producenta: 2992662
Marki: syoss
Rodzaj włosów: włosy zniszczone, włosy suche
Zastosowanie: Zwilż opuszki palców olejkiem i wmasuj w suche włosy.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Beauty Elixir Absolute Oil - olejek do włosów