SWISS-O-PAR Silver Shine - odżywka do włosów, 250 ml

Ukierunkowana neutralizacja żółtych tonów i łatwiejsze rozczesywanie

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(75,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów rozjaśnianych, farbowanych i siwych
  • Neutralizuje niepożądane żółte tony
  • Formuła bez silikonów dla większego blasku

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

SWISS-O-PAR Silver Shine - odżywka do włosów, 250 ml 18,99 zł (75,96 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 91,99 zł
Opis

Silver Shine - odżywka do włosów marki SWISS-O-PAR to odżywka do włosów rozjaśnianych, farbowanych i siwych. Formuła wspiera wyrazisty kolor oraz pozostawia włosy miękkie, gładkie i jedwabiste w dotyku.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Efekt neutralizacji żółtych tonów: Fioletowe pigmenty pomagają optycznie neutralizować niepożądane żółte odcienie.
  • Bez silikonów: Formuła bez silikonów nadaje włosom blask bez ich obciążania.
  • Łatwiejsza stylizacja: Wyraźnie ułatwia rozczesywanie i układanie włosów po myciu.

Sposób użycia: Po umyciu rozprowadzić na wilgotnych włosach, pozostawić na 1-2 minuty, a następnie dokładnie spłukać letnią wodą.


Nr art.: MUE-7481
Zawartość: 250 ml
EAN: 4104260074811
Numer producenta: 7481
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: włosy farbowane
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Silver Shine - odżywka do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder