SWISS-O-PAR Silver - maska do włosów, 150 ml

Optyczna neutralizacja żółtych tonów i łatwiejsze rozczesywanie

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów rozjaśnianych i siwych
  • Optycznie neutralizuje żółte tony
  • Zawiera fioletowe pigmenty

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

SWISS-O-PAR Silver - maska do włosów, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 91,99 zł
Opis

Silver - maska do włosów marki SWISS-O-PAR została opracowana specjalnie do włosów rozjaśnianych i siwych oraz pomaga nadać im zadbany wygląd. Optycznie neutralizuje i wyrównuje niepożądane żółte tony.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do włosów rozjaśnianych i siwych: Opracowana specjalnie z myślą o potrzebach tych rodzajów włosów.
  • Neutralizacja żółtych tonów: Optycznie neutralizuje niepożądane żółte odcienie.
  • Fioletowe pigmenty: Zawiera specjalne pigmenty korygujące odcień włosów.
  • Łatwiejsze rozczesywanie: Ułatwia rozczesywanie i pozostawia włosy miękkie.

Nr art.: MUE-7486
Zawartość: 150 ml
EAN: 4104260074866
Numer producenta: 7486
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: włosy farbowane
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Silver - maska do włosów