Somat All in 1 Extra - tabletki do zmywarki, 100 szt., 869 g

Czyste naczynia i świeży zapach w zmywarce

Nowość w sklepie!

112,00 zł

(128,88 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 869 g

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Skuteczny na przypalone zabrudzenia
  • Do programów niskotemperaturowych i krótkich
  • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy w zmywarce

Kupowane często z Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml

Somat All in 1 Extra - tabletki do zmywarki, 100 szt., 869 g 112,00 zł (128,88 zł / kg)
Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml 23,99 zł (31,99 zł / l)
Cena całkowita: 135,99 zł
Opis

All in 1 Extra - tabletki do zmywarki, 100 szt. marki Somat zapewniają czyste naczynia bez wysiłku i dokładne czyszczenie w zmywarce.

Najważniejsze zalety:

  • Skuteczna formuła: Szczególnie skutecznie działa na przypalone i zaschnięte zabrudzenia.
  • Dogłębne czyszczenie: Zapewnia dokładnie czyste naczynia przy każdym cyklu zmywania.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie również do programów Eco z niską temperaturą oraz programów krótkich.
  • Efekt świeżości: Neutralizuje nieprzyjemne zapachy bezpośrednio w zmywarce.

Nr art.: MUE-3038997
Zawartość: 869 g
EAN: 9000101832556
Numer producenta: 3038997
Marki: Somat
Skład

5-15% wybielacz na bazie tlenu, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, polikarboksylany, zapachy, enzymy, limonen, alkohol benzylowy, Citrus Aurantium Peel Oil

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Somat All in 1 Extra - tabletki do zmywarki, 100 szt.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder