Somat All in 1 Extra, 913 g

Skuteczne czyszczenie i lśniące naczynia bez wysiłku

Nowość w sklepie!

63,00 zł

(69,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 913 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Na zaschnięte resztki jedzenia
  • Skuteczny w programach z niską temperaturą
  • Lśniąco czyste i błyszczące naczynia

Kupowane często z Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml

Somat All in 1 Extra, 913 g 63,00 zł (69,00 zł / kg)
Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml 23,99 zł (31,99 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

All in 1 Extra marki Somat to tabletki do zmywarki zapewniające skuteczne czyszczenie i lśniąco czyste naczynia bez wysiłku.

Najważniejsze zalety:

  • Skuteczne czyszczenie: Niezawodnie usuwa nawet zaschnięte resztki jedzenia.
  • Programy z niską temperaturą: Zachowuje pełną skuteczność także przy niskich temperaturach zmywania.
  • Olśniewający połysk: Pozostawia naczynia czyste i lśniące.
  • Łatwe stosowanie: Zapewnia prostą i wygodną aplikację.

Nr art.: MUE-2956656
Zawartość: 913 g
EAN: 9000101809404
Numer producenta: 2956656
Marki: Somat
Skład

5-15% wybielacz na bazie tlenu, < 5 % polikarboksylany, fosforany, środki powierzchniowo czynne niejonowe, enzymy, zapachy

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: niebezpieczeństwo

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Somat All in 1 Extra