Somat 5w1 - nabłyszczacz do zmywarki, 750 ml

Optymalna ochrona i olśniewający połysk naczyń i szkła

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(23,99 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do zmywarek
  • Olśniewający połysk i lepszy efekt suszenia
  • Ochrona przed zaciekami i osadzaniem się kamienia

Kupowane często z Somat Excellence 4w1 - tabletki do zmywarki, 40 szt.

Somat 5w1 - nabłyszczacz do zmywarki, 750 ml 17,99 zł (23,99 zł / l)
Somat Excellence 4w1 - tabletki do zmywarki, 40 szt. 64,00 zł (1,60 zł / szt.)
Cena całkowita: 81,99 zł
Opis

5w1 - nabłyszczacz do zmywarki marki Somat nadaje szkłu i naczyniom olśniewający połysk oraz skutecznie wspomaga proces suszenia w zmywarce.

Najważniejsze zalety:

  • Wsparcie suszenia: Wspomaga suszenie naczyń, w tym naczyń z tworzywa sztucznego.
  • Połysk i ochrona: Nadaje olśniewający połysk, pomaga zapobiegać matowieniu szkła i chroni dekoracje na naczyniach.
  • Ochrona przed zaciekami i kamieniem: Pomaga zapobiegać powstawaniu zacieków na powierzchniach i osadzaniu się kamienia.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo dozuje się go do odpowiedniej komory w zmywarce i wystarcza na maksymalnie 150 cykli zmywania.

Nr art.: MUE-SMC10
Zawartość: 750 ml
EAN: 4015200036281
Numer producenta: SMC10
Marki: Somat
Skład

5-15% środki powierzchniowo czynne niejonowe, zapachy, środki konserwujące (Ameisensäure)

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Somat 5w1 - nabłyszczacz do zmywarki