s.Oliver SO PURE Body Mist, 250 ml

Lekki zapach i przyjemna świeżość na co dzień

Nowość w sklepie!

36,99 zł

(147,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Lekka mgiełka do ciała
  • Świeże, kwiatowe i drzewne nuty zapachowe
  • Wegańska formuła

Kupowane często z s.Oliver For Her Deo Natural Spray, 75 ml

s.Oliver SO PURE Body Mist, 250 ml 36,99 zł (147,96 zł / l)
s.Oliver For Her Deo Natural Spray, 75 ml 43,66 zł (582,13 zł / l)
Cena całkowita: 80,65 zł
Opis

SO PURE Body Mist marki s.Oliver to mgiełka do ciała, która pozostawia na skórze uczucie świeżości i lekkości.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Przyjemny zapach: Łączy świeże nuty, kwiatowe akcenty, drzewo kaszmirowe, ciepły ambroksan i drzewne niuanse.
  • Uczucie świeżości: Pozostawia na skórze wyczuwalne wrażenie lekkości.
  • Wegańska formuła: Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Nr art.: MUE-886197
Zawartość: 250 ml
EAN: 4011700886197
Numer producenta: 886197
Marki: s.Oliver
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: MÄURER & WIRTZ GmbH & Co. KG, Zweifaller Straße 120, 52224, Stolberg, Niemcy, www.m-w.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla s.Oliver SO PURE Body Mist

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder