s.Oliver FOR HER Body Mist, 250 ml

Lekka dawka świeżości i kwiatowy akcent na co dzień

Nowość w sklepie!

36,99 zł

(147,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do całego ciała
  • Kwiatowo-owocowe nuty zapachowe
  • Lekka alternatywa lub uzupełnienie perfum

Kupowane często z s.Oliver For Her Deo Natural Spray, 75 ml

s.Oliver FOR HER Body Mist, 250 ml 36,99 zł (147,96 zł / l)
s.Oliver For Her Deo Natural Spray, 75 ml 43,66 zł (582,13 zł / l)
Cena całkowita: 80,65 zł
Opis

FOR HER Body Mist marki s.Oliver to mgiełka do całego ciała o kwiatowo-owocowej kompozycji zapachowej. Stanowi lekkie uzupełnienie perfum i pozostawia przyjemny zapach na co dzień.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednia do stosowania na całe ciało.
  • Kompozycja zapachowa: Łączy kwiatowe i owocowe nuty głowy, serca i bazy.
  • Lekka alternatywa: Stanowi subtelniejszą alternatywę lub uzupełnienie klasycznych perfum.
  • Łatwa aplikacja: Praktyczny atomizer ułatwia równomierne rozpylanie produktu.

Nr art.: MUE-879236
Zawartość: 250 ml
EAN: 4011700879236
Numer producenta: 879236
Marki: s.Oliver
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: MÄURER & WIRTZ GmbH & Co. KG, Zweifaller Straße 120, 52224, Stolberg, Niemcy, www.m-w.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla s.Oliver FOR HER Body Mist

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder