s.Oliver Feels like Summer Body Mist, 250 ml

Energetyzująca świeżość i orzeźwiający zapach mgiełki do ciała

Nowość w sklepie!

36,99 zł

(147,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Słodko-kwiatowy zapach
  • Wegańska formuła bez składników pochodzenia zwierzęcego

Kupowane często z s.Oliver For Her Deo Natural Spray, 75 ml

s.Oliver Feels like Summer Body Mist, 250 ml 36,99 zł (147,96 zł / l)
s.Oliver For Her Deo Natural Spray, 75 ml 43,66 zł (582,13 zł / l)
Cena całkowita: 80,65 zł
Opis

Feels like Summer Body Mist marki s.Oliver to mgiełka do ciała zapewniająca orzeźwiającą świeżość. Łączy przyjemną kompozycję zapachową z wegańską formułą.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Słodko-kwiatowy zapach: Piramidę zapachową tworzą bergamotka w nucie głowy, kwiat pomarańczy w nucie serca oraz paczula w bazie.
  • Orzeźwiająca świeżość: Łączy świeże nuty z aksamitnym ciepłem, zapewniając przyjemne wrażenie podczas noszenia.
  • Wegańska formuła: Całkowicie bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Nr art.: MUE-827572
Zawartość: 250 ml
EAN: 4011700827572
Numer producenta: 827572
Marki: s.Oliver
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: MÄURER & WIRTZ GmbH & Co. KG, Zweifaller Straße 120, 52224, Stolberg, Niemcy, www.m-w.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla s.Oliver Feels like Summer Body Mist

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder