Sodasan Żel do usuwania plam, 200 ml

Skuteczny wobec uciążliwych plam

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(69,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Bez enzymów, inżynerii genetycznej, z organicznym mydłem roślinnym
  • Brak barwników lub konserwantów
  • Łatwy w obsłudze dzięki główce szczoteczki
  • Wegański, certyfikat Ekogwarancji i Ecocert

Kupowane często z Sodasan Płyn do prania Sensitiv do kolorów, 1,50 l

Sodasan Żel do usuwania plam, 200 ml 13,99 zł (69,95 zł / l)
Sodasan Płyn do prania Sensitiv do kolorów, 1,50 l 33,99 zł (22,66 zł / l)
Cena całkowita: 47,98 zł
Opis

Żel do usuwania plam

Żel na plamy od Sodasan zawiera jako substancje czynną mydło, które szybko i całkowicie ulega biodegradacji. To mydło jest tworzone w specjalnym procesie zmydlania w niskich temperaturach.

Cechy:

  • skuteczny środek do usuwania plam z trawy, krwi, kakao, tłuszczu i owoców
  • zintegrowana główka szczoteczki jest skuteczna do usuwania plam
  • nadaje się do prania wstępnego, przed praniem w pralce przy silnych zabrudzeniach

Zastosowanie:
Za pomocą główki szczoteczki nanieść na zabrudzenia i pozostawić do zadziałania. Następnie spłukać lub włożyć do pralki. Przy silnych zabrudzeniach powtórzyć czynność. Nie nadaje się do wrażliwych włókien. Należy zwracać uwagę na wskazówki pielęgnacyjne podane na tkaninie.

Wskazówka: przetestuj ubrania na trwałość koloru.

Nr art.: XBO-SO-1809
Zawartość: 200 ml
EAN: 4019886018098
Numer producenta: 1809
Marki: Sodasan
Certyfikaty: Vegan, PETA approved
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Soap[1], Alcohol Denat, Glycerin[1], Potassium Citrate

  1. z upraw ekologicznych
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P301+P312 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sodasan GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 19, 26670, Uplengen, Niemcy, mg@sodasan.com, www.sodasan.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sodasan Żel do usuwania plam