Skinable Sun Fluid SPF 50, 50 ml

Wysoka ochrona przeciwsłoneczna i lekka pielęgnacja na co dzień

Nowość w sklepie!

36,99 zł

(739,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Wysoka ochrona UV z SPF 50
  • Z gliceryną, pantenolem i kwasem hialuronowym

Kupowane często z L'ORÉAL PARIS Ekspert wieku Przeciwzmarszczkowy krem na noc 65+, 50 ml

Skinable Sun Fluid SPF 50, 50 ml 36,99 zł (739,80 zł / l)
L'ORÉAL PARIS Ekspert wieku Przeciwzmarszczkowy krem na noc 65+, 50 ml 34,99 zł (699,80 zł / l)
Cena całkowita: 71,98 zł
Opis

Sun Fluid SPF 50 marki Skinable zapewnia niezawodną ochronę przeciwsłoneczną twarzy i jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Lekka konsystencja przyjemnie się wchłania, nie pozostawia niepożądanej warstwy i łatwo się rozprowadza.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wysoka ochrona UV: Zapewnia niezawodną ochronę przed promieniowaniem UV z filtrem SPF 50.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 3% gliceryny, 0,9% pantenolu i 0,08% potrójnego kwasu hialuronowego.
  • Codzienna pielęgnacja: Idealny do codziennego stosowania na twarz.
  • Delikatna formuła: Formuła o neutralnym pH, bez alkoholu, substancji zapachowych, silikonów, parafin, mikroplastiku oraz syntetycznych barwników i substancji zapachowych.

Nr art.: MUE-490390
Zawartość: 50 ml
EAN: 4053776046242
Numer producenta: 490390
Marki: Skinable
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra normalna
Zastosowanie: Nanieś rano na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasuj.
Składniki (INCI)

Aqua, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dibutyl Adipate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Phenoxyethyl Caprylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Arginin, Cellulose, Dicaprylyl Carbonate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Sphingomonas Ferment Extract, Trehalose, Urea, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Serin, Pentylene Glycol, Pullulan, Sodium Stearoyl Glutamate, Microcrystalline Cellulose, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Algin, Sodium Gluconate, Pantolactone, Citric Acid, Phenoxyethanol

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Niemcy, www.femia.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Skinable Sun Fluid SPF 50