Somat Excellence 4w1 - kapsułki do zmywarki, 1,52 kg

Dokładne czyszczenie i olśniewający połysk naczyń

Nowość w sklepie!

105,00 zł

(69,08 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1,52 kg

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do naczyń przeznaczonych do zmywania w zmywarce
  • Dogłębne czyszczenie i olśniewający połysk
  • Skuteczny także w niskich temperaturach

Kupowane często z Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml

Somat Excellence 4w1 - kapsułki do zmywarki, 1,52 kg 105,00 zł (69,08 zł / kg)
Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml 23,99 zł (31,99 zł / l)
Cena całkowita: 128,99 zł
Opis

Excellence 4w1 - kapsułki do zmywarki marki Somat zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia naczyń nawet w niskich temperaturach oraz w krótkich i programach Eco.

Najważniejsze zalety:

  • Działanie 4w1: Łączy dogłębne czyszczenie, olśniewający połysk, ochronę delikatnych naczyń i pielęgnację zmywarki.
  • Silne działanie czyszczące: Dzięki skutecznej formule z enzymami usuwa przypalone resztki jedzenia i uporczywe osady z tłuszczu.
  • Łatwe stosowanie: Szybko rozpuszczająca się, w 100% rozpuszczalna w wodzie otoczka eliminuje konieczność rozpakowywania kapsułek.
  • Nieskazitelny efekt: Pozostawia naczynia bez zacieków, dzięki czemu nie wymagają dodatkowego polerowania.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie do wszystkich talerzy, szklanek, filiżanek, butelek, garnków i patelni przeznaczonych do zmywania w zmywarce.

Nr art.: MUE-S484C
Zawartość: 1,52 kg
EAN: 4015200037158
Numer producenta: S484C
Marki: Somat
Skład

5-15% fosforany, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, wybielacz na bazie tlenu, polikarboksylany, enzymy, zapachy (limonen, Citrus Aurantium Peel Oil)

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Somat Excellence 4w1 - kapsułki do zmywarki