Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej Forte, 100 ml

Intensywny płyn do płukania jamy ustnej po zabiegach i przy paradontozie

Nowość w sklepie!

87,00 zł

(870,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Właściwości i zalety

  • Ochronna warstwa na błonie śluzowej
  • Bez alkoholu i chlorheksydyny
  • Wegański, bez glutenu i laktozy

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej Forte, 100 ml 87,00 zł (870,00 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 99,99 zł
Opis

Do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej po zabiegach stomatologicznych Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej Forte stanowi nawilżające i ochronne uzupełnienie pielęgnacji.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Opatentowana formuła tworząca warstwę ochronną
  • Bez chlorheksydyny i bez alkoholu
  • Wegański, bez cukru i bez laktozy

Sposób użycia:

Po umyciu zębów płucz jamę ustną przez 1 do 2 minut około 10 ml roztworu. Stosowanie można powtarzać 3 do 5 razy dziennie lub w zależności od indywidualnych potrzeb.

Wskazówki i przeciwwskazania:

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
  • Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku osobistego i należy go przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Szczegółowy opis produktu:

Rozległe podrażnienia błony śluzowej jamy ustnej, takie jak po zabiegach chirurgicznych, leczeniu implantologicznym lub usuwaniu kamienia nazębnego, wymagają kompleksowej pielęgnacji. Ten płyn do płukania wykorzystuje specjalną technologię tworzenia warstwy ochronnej z kwasem hialuronowym, aby pokryć całą jamę ustną warstwą zabezpieczającą. Dzięki temu wrażliwe tkanki są stale nawilżane i chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

Szczególną zaletą tej formuły jest brak chlorheksydyny, dzięki czemu można uniknąć przebarwień zębów i zmian odczuwania smaku. Ponadto roztwór jest całkowicie wolny od alkoholu, cukru, glutenu i laktozy. Łatwo rozprowadza się w jamie ustnej i pozostawia przyjemne uczucie świeżości.


Nr art.: XVA-MED-5986796
Zawartość: 100 ml
EAN: 8033087660241
Numer producenta: 5986796
Marki: Gengigel
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Alkoholu, Glutenu, Laktozy
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

0,1 % Hyaluronic Acid, Xylit

Informacje prawne
Producent: Medis GmbH, Campus 21, Europaring F15, 2345, Brunn am Gebirge, Austria, office@medisaustria.at, defendyl.at/at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej Forte