SensiDent Smart X Prevention Universal - Końcówki do szczoteczki, 3 szt.

Dokładne czyszczenie i łatwe stosowanie na co dzień

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(13,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 szt.

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do codziennej pielęgnacji zębów
  • Nawet do 9 razy skuteczniejsze czyszczenie
  • Czyści trudno dostępne miejsca

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

SensiDent Smart X Prevention Universal - Końcówki do szczoteczki, 3 szt. 38,99 zł (13,00 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Smart X Prevention Universal - Końcówki do szczoteczki od SensiDent są przeznaczone do codziennej pielęgnacji zębów i wspierają ich dokładne czyszczenie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dokładne czyszczenie: Zapewniają nawet do 9 razy skuteczniejsze czyszczenie przestrzeni międzyzębowych.
  • Specjalny układ włosia: Czyści również trudno dostępne miejsca w jamie ustnej.
  • Wysoka kompatybilność: Pasują do wszystkich rotacyjnych szczoteczek akumulatorowych SensiDent oraz większości szczoteczek elektrycznych Oral-B.
  • Łatwa obsługa: Końcówki można łatwo założyć na szczoteczkę.

Nr art.: MUE-600623
Zawartość: 3 szt.
EAN: 2200307333438
Numer producenta: 600623
Marki: SensiDent
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SensiDent Smart X Prevention Universal - Końcówki do szczoteczki