Schwarzkopf Lakier do włosów TAFT x Gliss Holding me Softly , 250 ml

Lakier do włosów zapewniający elastyczne utrwalenie fryzury

20,45 zł 22,99 zł -11%

(81,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Utrwala i pielęgnuje
  • Wzbogacony olejkiem arganowym

Kupowane często z Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Odżywka, 200 ml

Schwarzkopf Lakier do włosów TAFT x Gliss Holding me Softly , 250 ml 20,45 zł (81,80 zł / l)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Odżywka, 200 ml 14,42 zł (72,10 zł / l)
Cena całkowita: 34,87 zł
Opis

Lakier do włosów Taft x Gliss Holding Me Softly łączy elastyczne utrwalenie z łatwością pielęgnacji. Poziom utrwalenia 2 zapewnia elastyczne, naturalne utrwalenie bez sklejania. Wzbogacony olejkiem arganowym i prowitaminą B5, lakier do włosów odżywia włosy i nadaje im naturalny połysk. Wegańska formuła nie pozostawia osadu, nie obciąża włosów i łatwo się rozczesuje.

Nr art.: MUE-TXG40
Zawartość: 250 ml
EAN: 4015100810363
Numer producenta: TXG40
Marki: Schwarzkopf
Linia produktów: taft
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Testowania na zwierzętach
Certyfikaty: PETA approved
Zastosowanie: Równomiernie rozpyl spray włosy z odległości około 30 cm.
Składniki (INCI)

Dimethyl Ether, Alcohol Denat, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/ Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Fragrance, Isopropyl Myristate, Amp-Isostearoyl Wheat/Corn/Soy Amino Acids, Panthenol, Linalool, Benzoic Acid, Citronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Schwarzkopf Lakier do włosów TAFT x Gliss Holding me Softly