Schwarzkopf Professional OSiS Elastic, 500 ml

Elastyczne utrwalenie dla nieograniczonych możliwości stylizacji!

61,86 zł 69,00 zł -10%

(123,72 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Średnie, elastyczne utrwalenie
  • Ochrona przed temperaturą do 230°C
  • Chroni przed wilgocią

Kupowane często z Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue+ Odżywka w sprayu, 200 ml

Schwarzkopf Professional OSiS Elastic, 500 ml 61,86 zł (123,72 zł / l)
Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue+ Odżywka w sprayu, 200 ml 60,25 zł (301,25 zł / l)
Cena całkowita: 122,11 zł
Opis

Szukasz sprayu do stylizacji, który zapewni Ci pewne utrwalenie, ale bez uczucia sztywności? W takim razie spray do włosów OSiS Elastic od Schwarzkopf Professional to idealny partner! Ten spray o średnim utrwaleniu jest idealny dla wszystkich, którzy cenią sobie elastyczność. Utrwala fryzurę, zapewniając jej długotrwałą trwałość, a jednocześnie łatwo się wyczesuje, nie pozostawiając niechcianych resztek.

Ale to nie wszystko: lakier do włosów zapewnia dodatkową ochronę przed wysoką temperaturą do 230 °C, co jest szczególnie praktyczne podczas stylizacji prostownicą lub lokówką. Ponadto, formuła skutecznie chroni Twoje włosy przed wilgocią, dzięki czemu Twoja stylizacja pozostanie perfekcyjna nawet przy zmiennej pogodzie!

Nr art.: HEN-2984323
Zawartość: 500 ml
EAN: 4045787999105
Numer producenta: 2984323
Marki: Schwarzkopf Professional
Linia produktów: OSiS
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Równomiernie rozpyl spray włosy z odległości około 30 cm.
Składniki (INCI)

Dimethyl Ether, Alcohol Denat, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/ Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum, Benzoic Acid, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02

Hasło ostrzegawcze: niebezpieczeństwo

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
  • P211 - Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu.
  • P251 - Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
  • P410+P412 - Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekrac- zającej 50 °C/122 °F.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H222 - Skrajnie łatwopalny aerozol.
  • H229 - Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40589, Düsseldorf, Niemcy, www.henkel.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Schwarzkopf Professional OSiS Elastic