Schwarzkopf Professional Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner, 400 ml

Dawka nawilżenia w sprayu!

118,76 zł 126,00 zł -6%

(296,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do suchych, kręconych włosów
  • Do 48 godzin nawilżenia
  • Poprawiona podatność na układanie i połysk

Kupowane często z RAUSCH Szampon do włosów dla większej objętości z malwą, 200 ml

Schwarzkopf Professional Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner, 400 ml 118,76 zł (296,90 zł / l)
RAUSCH Szampon do włosów dla większej objętości z malwą, 200 ml 68,00 zł (340,00 zł / l)
Cena całkowita: 186,76 zł
Opis

Potrzebujesz prostej rutyny pielęgnacyjnej dla Twoich normalnych, suchych, łamliwych lub kręconych włosów? Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner od Schwarzkopf Professional to nieobciążająca odżywka bez spłukiwania do codziennego stosowania!

Ten wegański produkt oferuje optymalną równowagę nawilżenia włosów i zapewnia im nawilżenie nawet przez 48 godzin. Formuła jest wzbogacona o glicerynę dla nawilżenia i wegańską keratynę dla zauważalnej pielęgnacji. Technologia Cell Equaliser wygładza powierzchnię włosów, pozostawiając je pięknie lśniące i przywracając im naturalną sprężystość i elastyczność!

Nr art.: HEN-2980929
Zawartość: 400 ml
EAN: 4067971178196
Numer producenta: 2980929
Marki: Schwarzkopf Professional
Linia produktów: Bonacure
Rodzaj włosów: włosy normalne, włosy suche
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Olejów mineralnych, Ftalanów, Siarczany, Barwników syntetycznych, Testowania na zwierzętach, SLES
Zastosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Składniki (INCI)

Aqua, Trisiloxane, Dimethicone, Glycerin, Panthenol, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Serin, Threonine, Arginine Hci, Phenyl Trimethicone, Parfum, Dimethiconol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Polyquaternium-16, Lactic Acid, Cetrimoniumchlorid, Sodium Benzoate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Limonene, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Bisabolol

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P273 - Unikać uwolnienia do środowiska.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H412 - Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40589, Düsseldorf, Niemcy, www.henkel.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Schwarzkopf Professional Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder