Savoderm Szampon o potrójnym działaniu, 250 ml

Odświeżające mycie włosów i delikatna pielęgnacja skóry głowy

Nowość w sklepie!

31,99 zł

(127,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwej skóry głowy
  • Redukuje łupież
  • Do skóry głowy i włosów

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Savoderm Szampon o potrójnym działaniu, 250 ml 31,99 zł (127,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 95,99 zł
Opis

Szampon o potrójnym działaniu marki Savoderm jest przeznaczony do wrażliwej skóry głowy. Pomaga redukować łupież oraz pielęgnuje zarówno skórę głowy, jak i włosy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do wrażliwej skóry głowy: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach wrażliwej skóry głowy.
  • Redukuje łupież: Wspiera pielęgnację skóry głowy ze skłonnością do łupieżu.
  • Kompleksowa pielęgnacja: Pomaga utrzymać skórę głowy i włosy w dobrej kondycji.

Nr art.: MUE-4534578
Zawartość: 250 ml
EAN: 9005356024411
Numer producenta: 4534578
Marki: Savoderm
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm Szampon o potrójnym działaniu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder