Savoderm Odżywczy krem do rąk z 30% lipidów, 75 ml

Intensywna ochrona i pielęgnacja dla miękkich dłoni

Nowość w sklepie!

15,99 zł

(213,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do bardzo suchej skóry
  • Bogata formuła z 30% lipidów
  • Długotrwałe nawilżenie

Kupowane często z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Savoderm Odżywczy krem do rąk z 30% lipidów, 75 ml 15,99 zł (213,20 zł / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml 32,99 zł (549,83 zł / l)
Cena całkowita: 48,98 zł
Opis

Odżywczy krem do rąk z 30% lipidów marki Savoderm został opracowany specjalnie z myślą o bardzo suchej skórze. Intensywnie odżywia skórę i pozostawia dłonie jedwabiście miękkie.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do bardzo suchej skóry: Zapewnia ukierunkowaną pielęgnację wyraźnie przesuszonych i wymagających dłoni.
  • Bogata formuła: Odżywia skórę dzięki zawartości 30% lipidów.
  • Długotrwałe nawilżenie: Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i wzmacnia jej ochronną warstwę lipidową.

Nr art.: MUE-4534618
Zawartość: 75 ml
EAN: 9005356027740
Numer producenta: 4534618
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: skóra sucha
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Składniki (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearat Citrat, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Cera Alba (Beeswax), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopherylacetat, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Sodium Benzoate, Panthenol, Lactic Acid, Parfum, Allantoin, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm Odżywczy krem do rąk z 30% lipidów