Savoderm med Repair - płyn pod prysznic do skóry suchej, 400 ml

Jedwabiście miękka skóra i ochrona podczas codziennego prysznica

Nowość w sklepie!

30,99 zł

(77,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchej i szorstkiej skóry
  • Z mocznikiem i dekspantenolem
  • Łagodne oczyszczanie bez wysuszania

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm med Repair - płyn pod prysznic do skóry suchej, 400 ml 30,99 zł (77,48 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 45,98 zł
Opis

med Repair - płyn pod prysznic do skóry suchej marki Savoderm to żel pod prysznic przeznaczony do łagodnego oczyszczania suchej i szorstkiej skóry. Chroni skórę również przy codziennym stosowaniu i pozostawia ją jedwabiście miękką.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry suchej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach suchej i szorstkiej skóry.
  • Łagodne oczyszczanie: Delikatnie oczyszcza skórę bez jej wysuszania.
  • Pielęgnujące składniki aktywne: Zawiera mocznik i dekspantenol, które wzmacniają działanie pielęgnacyjne.
  • Codzienna ochrona: Chroni skórę również przy codziennym stosowaniu pod prysznicem.
  • Jedwabiście miękka skóra: Pozostawia skórę przyjemnie miękką w dotyku.

Nr art.: MUE-4534591
Zawartość: 400 ml
EAN: 9005356013989
Numer producenta: 4534591
Marki: Savoderm
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med Repair - płyn pod prysznic do skóry suchej