Savoderm med MEN Sensitive Sport - żel pod prysznic, 300 ml

Delikatne oczyszczanie całego ciała i pielęgnacja po treningu

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(76,63 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry i włosów
  • Łagodne oczyszczanie
  • Jednocześnie pielęgnuje

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

Savoderm med MEN Sensitive Sport - żel pod prysznic, 300 ml 22,99 zł (76,63 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 52,98 zł
Opis

med MEN Sensitive Sport - żel pod prysznic marki Savoderm to produkt 2w1 do mycia skóry i włosów, który jednocześnie oczyszcza i pielęgnuje. Zapewnia łagodne mycie oraz pielęgnację już podczas kąpieli.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Produkt 2w1: Odpowiedni do stosowania na skórę i włosy.
  • Łagodna formuła: Zapewnia delikatne oczyszczanie.
  • Właściwości pielęgnujące: Pielęgnuje skórę i włosy już podczas mycia.

Nr art.: MUE-4534614
Zawartość: 300 ml
EAN: 9005356023292
Numer producenta: 4534614
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Rozprowadź produkt równomiernie na ciele i włosach. Następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med MEN Sensitive Sport - żel pod prysznic