Savoderm med - kremowo-olejkowy żel pod prysznic do bardzo suchej skóry, 400 ml

Delikatne oczyszczanie ciała i pielęgnująca kremowa piana

Nowość w sklepie!

30,99 zł

(77,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do bardzo suchej i podrażnionej skóry
  • Intensywnie nawilża
  • Z olejem z wiesiołka i proteinami mleka

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm med - kremowo-olejkowy żel pod prysznic do bardzo suchej skóry, 400 ml 30,99 zł (77,48 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 45,98 zł
Opis

med - kremowo-olejkowy żel pod prysznic do bardzo suchej skóry marki Savoderm jest przeznaczony do skóry bardzo suchej, wymagającej i podrażnionej oraz zapewnia intensywne nawilżenie. Formuła nadaje się do codziennej pielęgnacji.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Intensywne nawilżenie: Zapewnia bardzo suchej i podrażnionej skórze cenne nawilżenie.
  • Pielęgnujący olej z wiesiołka: Zawiera olej z wiesiołka do pielęgnacji wymagającej skóry.
  • Delikatna piana: Podczas mycia tworzy łagodną, kremową pianę.
  • Z proteinami mleka: Proteiny mleka pomagają zachować miękkość skóry.
  • Do codziennego stosowania: Doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji.

Nr art.: MUE-4534556
Zawartość: 400 ml
EAN: 9005356017635
Numer producenta: 4534556
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: skóra sucha
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med - kremowo-olejkowy żel pod prysznic do bardzo suchej skóry

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder