Savoderm med - kremowo-olejkowy balsam do ciała, 400 ml

Intensywna ochrona i pielęgnacja przeciw uczuciu ściągnięcia

Nowość w sklepie!

34,99 zł

(87,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do bardzo suchej skóry
  • Z olejem arganowym i masłem shea
  • Intensywnie regeneruje i odżywia

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm med - kremowo-olejkowy balsam do ciała, 400 ml 34,99 zł (87,48 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 49,98 zł
Opis

med - kremowo-olejkowy balsam do ciała marki Savoderm został opracowany specjalnie z myślą o bardzo suchej skórze, aby intensywnie ją odżywiać i wspierać regenerację. Pielęgnująca formuła chroni naturalną barierę skóry i pomaga zmniejszać uczucie ściągnięcia.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do bardzo suchej skóry: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach bardzo suchej skóry.
  • Pielęgnujące oleje i masła: Formuła zawiera olej arganowy i masło shea.
  • Intensywna pielęgnacja: Intensywnie odżywia i wspiera regenerację skóry.
  • Ochrona i komfort: Chroni naturalną barierę skóry i pomaga przeciwdziałać uczuciu ściągnięcia.

Nr art.: MUE-4534548
Zawartość: 400 ml
EAN: 9005356024145
Numer producenta: 4534548
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Składniki (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Isopropyl Myristate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glyceryl Stearate, Cetearylalcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Phenoxyethanol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherylacetat, Sodium Polyacrylate, Parfum, Hydrogenated Polydecene, Xanthan Gum, Allantoin, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Trideceth-6, Ethylhexylglycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hydroxyde, Citric Acid

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med - kremowo-olejkowy balsam do ciała