Savoderm med Frische - dezodorant roll-on do skóry wrażliwej, 50 ml

Niezawodna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem i delikatna pielęgnacja

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(399,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Delikatny, świeży zapach
  • 24-godzinna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

Savoderm med Frische - dezodorant roll-on do skóry wrażliwej, 50 ml 19,99 zł (399,80 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 49,98 zł
Opis

med Frische - dezodorant roll-on do skóry wrażliwej marki Savoderm zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Pielęgnująca formuła z prowitaminą B5 i minerałami morskimi wspiera pielęgnację i regenerację skóry.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry wrażliwej.
  • 24-godzinna ochrona: Niezawodnie chroni przed nieprzyjemnym zapachem.
  • Regenerująca formuła: Zawiera prowitaminę B5 wspierającą regenerację skóry.
  • Dodatkowa pielęgnacja: Minerały morskie pielęgnują skórę.
  • Świeży zapach: Pozostawia delikatny, świeży zapach.

Nr art.: MUE-4534571
Zawartość: 50 ml
EAN: 9005356019783
Numer producenta: 4534571
Marki: Savoderm
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med Frische - dezodorant roll-on do skóry wrażliwej