SARAZEN Ultra Protect - spray przeciw owadom, 100 ml

Skuteczna ochrona przed owadami i komfort skóry

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(279,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla całej rodziny i skóry normalnej
  • Nie klei się i zawiera wegański jedwab
  • Skuteczna ochrona przed owadami

Kupowane często z SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml

SARAZEN Ultra Protect - spray przeciw owadom, 100 ml 27,99 zł (279,90 zł / l)
SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Ultra Protect - spray przeciw owadom marki SARAZEN zapewnia skuteczną ochronę przed komarami, gzami i kleszczami dla całej rodziny. Przyjemnie się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy i jest odpowiedni do skóry normalnej oraz dla dzieci od 2. roku życia.

Najważniejsze zalety:

  • Długotrwała ochrona: Chroni do 10 godzin przed ukąszeniami komarów, do 6 godzin przed gzami i do 12 godzin przed ukąszeniami kleszczy.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera substancję czynną Saltidin® ze składnikami wzmacniającymi działanie oraz wegański jedwab dla komfortu skóry.
  • Dla całej rodziny: Odpowiedni dla całej rodziny i dzieci od 2. roku życia.
  • Komfort stosowania: Nie pozostawia lepkiego uczucia na skórze.

Sposób użycia: Nałożyć równomiernie na wszystkie partie skóry wymagające ochrony i dokładnie rozprowadzić dłonią. W przypadku twarzy najpierw rozpylić produkt na dłonie i nakładać oszczędnie.


Wskazówka bezpieczeństwa: Omijać okolice oczu i ust.


Nr art.: MUE-101062
Zawartość: 100 ml
EAN: 2200304641482
Numer producenta: 101062
Marki: SARAZEN
Rodzaj skóry: skóra normalna
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stężenie składnika aktywnego
Stężenie składnika aktywnego na 100 g
sec-Butylo-2-(2-hydroksyetylo)piperydyno-1-karboksylan (Ikarydyna) 15 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: niebezpieczeństwo

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
  • P251 - Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
  • P410+P412 - Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekrac- zającej 50 °C/122 °F.
  • P211 - Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H222 - Skrajnie łatwopalny aerozol.
  • H229 - Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Niemcy, jocosregensburg.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SARAZEN Ultra Protect - spray przeciw owadom