Santé – naturally. Simply Sensitive Shampoo, 250 ml

Delikatne oczyszczanie włosów z wegańskim PDRN, pantenolem i probiotykami

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(79,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwej skóry głowy
  • Łagodna formuła
  • Nawilża
  • Bez alkoholu i substancji zapachowych

Kupowane często z Plantur Plantur 21 #longhair Odżywcza odżywka, 175 ml

Santé – naturally. Simply Sensitive Shampoo, 250 ml 19,99 zł (79,96 zł / l)
Plantur Plantur 21 #longhair Odżywcza odżywka, 175 ml 36,99 zł (211,37 zł / l)
Cena całkowita: 56,98 zł
Opis

Simply Sensitive Shampoo zapewnia wyjątkowo łagodne oczyszczanie wrażliwej skóry głowy. Delikatna formuła pomaga zachować naturalną równowagę skóry głowy i zapewnia komfortowe, zadbane uczucie. Starannie dobrane połączenie PDRN z mikroalg, nawilżającego pantenolu i probiotyków pochodzących z fermentacji delikatnie pielęgnuje włosy podczas każdego mycia.

Najważniejsze cechy produktu:

  • do wrażliwej i delikatnej skóry głowy
  • łagodne oczyszczanie
  • nawilża i równoważy
  • z PDRN z mikroalg (polideoksyrybonukleotydem), pantenolem i probiotykami pochodzącymi z fermentacji
  • wegański, bezzapachowy, bez alkoholu i silikonów
Nr art.: XEC-LOGO-40814
Zawartość: 250 ml
EAN: 4025089008309
Numer producenta: 40814
Marki: Santé – naturally.
Nuty zapachowe: neutralny zapach
Rodzaj włosów: wrażliwa skóra głowy
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Alkoholu, Silikonów
Certyfikaty: BDIH
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Glycerin, Citric Acid, Maris Sal, Hydrogenated Vegetable Oil, Disodium Cocoyl Glutamate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Lactococcus Ferment Lysate, Sodium Cocoyl Glutamat, Panthenol, Phytic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chlorella Vulgaris Extract, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Dna, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Niemcy, post@logocos.de, www.logocos.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Santé – naturally. Simply Sensitive Shampoo