Purederm Nose Pore Strips"Charcoal", 6 szt.

Ukierunkowane oczyszczanie porów dla uczucia czystej skóry

Nowość w sklepie!

23,99 zł

(4,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Na okolice nosa
  • Z proszkiem węglowym i oczarem wirginijskim
  • Usuwa zanieczyszczenia i niedoskonałości

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

Purederm Nose Pore Strips"Charcoal", 6 szt. 23,99 zł (4,00 zł / szt.)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 96,99 zł
Opis

Nose Pore Strips Charcoal marki Purederm to plastry do ukierunkowanego oczyszczania porów w okolicy nosa. Zostały opracowane, aby skutecznie usuwać zanieczyszczenia, zaskórniki i niedoskonałości oraz pozostawiać skórę czystą.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Ukierunkowane stosowanie: Opracowane specjalnie do stosowania na nos.
  • Składniki: Formuła z proszkiem węglowym i ekstraktem z oczaru wirginijskiego.
  • Oczyszczanie porów: Usuwają z porów zanieczyszczenia, zaskórniki i niedoskonałości.
  • Efekt na skórze: Pozostawiają skórę czystą, gładką i zadbaną.
  • Czystszy wygląd skóry: Przy regularnym stosowaniu mogą wspierać bardziej oczyszczony wygląd skóry.

Sposób użycia: Nałożyć na zwilżoną skórę nosa. Produkt jest prosty w użyciu i stosuje się go w jednym kroku.


Nr art.: MUE-ADS263
Zawartość: 6 szt.
EAN: 8809052586553
Numer producenta: ADS263
Marki: Purederm
Składniki (INCI)

Alcohol Denat, Vinyl Caprolactam/Vp/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aqua, Silicia, Peg-12 Dimethicone, Charcoal Powder, CI 77891 (Titanium Dioxid), Peg-12 Allyl Ether, Peg-12, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Glycerin, Fragrance, Limonene, CI 77499 (Iron Oxide Black)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: ADWIN KOREA CORP., 212 Yeoksam-ro, Gangnam-gu, Seoul (06227), 06227, Seoul, Korea Południowa, adwinkor.gobizkorea.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Purederm Nose Pore Strips"Charcoal"