Purederm Miracle Solution Micro Fill Patch Anti-Acne, 6 szt.

Specjalistyczna pielęgnacja dla zadbanego wyglądu skóry

Nowość w sklepie!

36,99 zł

(6,17 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z kwasem salicylowym i siarczanem cynku
  • Do punktowego stosowania

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

Purederm Miracle Solution Micro Fill Patch Anti-Acne, 6 szt. 36,99 zł (6,17 zł / szt.)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 109,99 zł
Opis

Miracle Solution Micro Fill Patch Anti-Acne marki Purederm to specjalistyczne płatki do skóry skłonnej do niedoskonałości. Wykorzystują specjalną technologię umożliwiającą precyzyjne dostarczanie składników do skóry i pomagają zachować jej zadbany wygląd.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do każdego rodzaju skóry: Formuła jest odpowiednia do każdego typu skóry.
  • Kompleks składników: Zawiera kwas salicylowy, siarczan cynku, kwas hialuronowy i palmitynian retinylu.
  • Precyzyjne uwalnianie: Specjalna technologia umożliwia dostarczanie składników bezpośrednio do skóry.
  • Punktowa pielęgnacja: Umożliwia łatwe stosowanie na wybranych obszarach skóry.

Nr art.: MUE-ADS668
Zawartość: 6 szt.
EAN: 8809541197406
Numer producenta: ADS668
Marki: Purederm
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Składniki (INCI)

Sodium Hyaluronate, Aqua, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Salicylic Acid, Propandiol, Alcohol Denat, Iris Florentina Root Extract, Zinc Sulfate, Retinyl Palmitat[1], Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Xylit, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Citrus Paradisi Fruit Extract, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil

  1. Zawiera witaminę A. Przed użyciem należy rozważyć dzienne spożycie
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: ADWIN KOREA CORP., 212 Yeoksam-ro, Gangnam-gu, Seoul (06227), 06227, Seoul, Korea Południowa, adwinkor.gobizkorea.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Purederm Miracle Solution Micro Fill Patch Anti-Acne