PRIMAVERA "Spacer po lesie" - peeling pod prysznic, 200 ml

Poprawia teksturę skóry

69,00 zł

(345,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Ochronne stosowanie
  • Wspaniały aromat

Kupowane często z PRIMAVERA Glücksgefühle mleczko do ciała, 200 ml

PRIMAVERA "Spacer po lesie" - peeling pod prysznic, 200 ml 69,00 zł (345,00 zł / l)
PRIMAVERA Glücksgefühle mleczko do ciała, 200 ml 92,00 zł (460,00 zł / l)
Cena całkowita: 161,00 zł
Opis

Rewitalizujący peeling pod prysznic delikatnie usuwa martwy naskórek i wykorzystuje naturalne perełki wosku jojoba, drobno zmielone pestki oliwne i delikatne kryształki cukru. Cudownie łagodna kompozycja z organiczną wodą z oczaru wirginijskiego i organicznym ekstraktem z rozmarynu wspomaga rewitalizację skóry i zapewnia uczucie przyjemnej gładkości. Mocny, klarowny zapach zapewnia orzeźwiającą świeżość.

Stosowanie: Wmasować w wilgotną skórę, a następnie dobrze spłukać.

Nr art.: XEC-PRIM-26960
Zawartość: 200 ml
EAN: 4086900269606
Numer producenta: 26960
Marki: PRIMAVERA
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: świeży, drzewny, zapachy igieł
Właściwości produktu: Vegan
Certyfikaty: NaTrue, Leaping Bunny
Zastosowanie: Wmasuj okrężnymi ruchami w wilgotną skórę. Zwróć szczególną uwagę na bardzo suche obszary, takie jak łokcie i pięty. Następnie dokładnie spłucz. Stosuj maksymalnie 1-2 razy w tygodniu.
Składniki (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Hydrogenated Jojoba Oil, Glycerin, Pentylene Glycol, Betaine, Prunus Armeiaca (Apricot) Seed Powder, Parfum[1], Alcohol[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Xanthan Gum, Carrageenan, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Limonene[2], Linalool[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Camphor[2], Citronellol[2], Beta-Caryophyllene[2], Menthol[2], Geraniol[2], CI 75810

  1. kontrolowana uprawa organiczna
  2. naturalny składnik olejków eterycznych
Informacje prawne
Producent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Niemcy, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PRIMAVERA "Spacer po lesie" - peeling pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder