Persil Deep Clean Universal - żel do prania, 100 prań, 4,50 l

Skuteczne usuwanie plam i świeżość dla idealnie czystego prania

Nowość w sklepie!

161,00 zł

(35,78 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4,50 l

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do białych i jasnych tkanin
  • Technologia Deep Clean i świeżość
  • Skuteczny w temperaturze od 20°C do 95°C

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Persil Deep Clean Universal - żel do prania, 100 prań, 4,50 l 161,00 zł (35,78 zł / l)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 175,99 zł
Opis

Deep Clean Universal - żel do prania, 100 prań marki Persil zapewnia dogłębną czystość prania i długotrwałą świeżość. Skuteczna formuła jest odpowiednia do wszystkich białych i jasnych tkanin.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do białych i jasnych tkanin: Opracowany specjalnie z myślą o jasnych materiałach.
  • Technologia Deep Clean: Wnika głęboko we włókna i zapewnia skuteczne usuwanie plam.
  • Szeroki zakres temperatur: Skuteczny w temperaturze od 20°C do 95°C.
  • Świeżość i czystość: Pomaga neutralizować nieprzyjemne zapachy i wspiera higieniczną świeżość pralki.

Nr art.: MUE-PGU10
Zawartość: 4,50 l
EAN: 4015200035222
Numer producenta: PGU10
Marki: Persil
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

15-30% środki powierzchniowo czynne anionowe, 5-15% środki powierzchniowo czynne niejonowe, < 5 % mydło, enzymy, zapachy (terpineol, limonen, terpentyna, pinen, Citrus Aurantium Peel Oil, Pogostemon Cablin Oil), środki konserwujące (benzizotiazolinony), rozjaśniacze optyczne

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Persil Deep Clean Universal - żel do prania, 100 prań