Persil Deep Clean Expert Freshness by Silan - proszek do prania, 1,54 kg

Dogłębna czystość prania i świeży zapach

Nowość w sklepie!

65,00 zł

(42,21 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1,54 kg

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do prania i pralki
  • Dogłębna czystość i świeżość Silan
  • Higieniczna świeżość pralki

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Persil Deep Clean Expert Freshness by Silan - proszek do prania, 1,54 kg 65,00 zł (42,21 zł / kg)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 79,99 zł
Opis

Deep Clean Expert Freshness by Silan - proszek do prania marki Persil zapewnia dogłębną czystość prania i pomaga zachować świeżość pralki. Nadaje ubraniom oraz pralce higieniczną świeżość.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Dogłębna czystość: Dokładnie oczyszcza pranie.
  • Higieniczna świeżość: Pomaga zachować świeżość pralki.
  • Intensywniejsza świeżość Silan: Pozostawia przyjemny, świeży zapach.

Nr art.: MUE-2955299
Zawartość: 1,54 kg
EAN: 9000101806298
Numer producenta: 2955299
Marki: Persil
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

15 –30% wybielacz na bazie tlenu, 5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, zeolity, fosforany, polikarboksylany, enzymy, rozjaśniacze optyczne, zapachy

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Persil Deep Clean Expert Freshness by Silan - proszek do prania

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder