Persil Deep Clean Color - kapsułki do prania DISCS 4w1, 22 prania, 363 g

Dogłębne oczyszczanie i świeżość kolorowych tkanin

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(165,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 363 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do kolorowego prania
  • Praktyczna formuła DISCS 4w1
  • Usuwa plamy i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Kupowane często z Silan Płyn do płukania tkanin - Aromatherapy Fascinating Frangipani, 46 prań, 1,01 l

Persil Deep Clean Color - kapsułki do prania DISCS 4w1, 22 prania, 363 g 60,00 zł (165,29 zł / kg)
Silan Płyn do płukania tkanin - Aromatherapy Fascinating Frangipani, 46 prań, 1,01 l 22,99 zł (22,76 zł / l)
Cena całkowita: 82,99 zł
Opis

Deep Clean Color - kapsułki do prania DISCS 4w1, 22 prania marki Persil to skuteczny detergent do tkanin kolorowych, który zapewnia dogłębne oczyszczanie. Praktyczna formuła DISCS 4w1 pomaga usuwać uporczywe plamy bezpośrednio z włókien i jednocześnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pralce.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Dogłębne oczyszczanie: Wnika głęboko we włókna i skutecznie pomaga usuwać nawet uporczywe plamy.
  • Świeżość pralki: Skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pralce i wspiera higieniczną czystość.
  • Wysoka skuteczność prania: Zapewnia niezawodne efekty także przy pełnym załadunku pralki.
  • Energooszczędne pranie: Skuteczny już od temperatury 20°C.
  • Opakowanie przyjazne środowisku: Wykonane z materiału zawierającego w 100% włókna papierowe nadające się do recyklingu.

Nr art.: MUE-3024814
Zawartość: 363 g
EAN: 9000101829099
Numer producenta: 3024814
Marki: Persil
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

15-30% środki powierzchniowo czynne niejonowe, środki powierzchniowo czynne anionowe, 5-15% mydło, < 5% fosforany, zapachy, enzymy, linalol, heksylocynamal

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P310 - Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem.
  • P301+P330+P331 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
  • P302+P352 - W przypadku kontaktu ze skórą: Umyć dużą ilością wody.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H315 - Działa drażniąco na skórę.
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • EUH 208 - Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Persil Deep Clean Color - kapsułki do prania DISCS 4w1, 22 prania

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder