PANTENE PRO-V Miracles Grow Abundant - Serum przeciw wypadaniu włosów, 60 ml

Wzmacniające serum do skóry głowy dla optycznie pełniejszych włosów

Nowość w sklepie!

55,00 zł

(916,67 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 60 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów cienkich i osłabionych
  • Z kompleksem PRO-V i niacynamidem B5
  • Wzmacnia zakotwiczenie włosów u nasady

Kupowane często z PANTENE PRO-V Szampon przeciwłupieżowy, 300 ml

PANTENE PRO-V Miracles Grow Abundant - Serum przeciw wypadaniu włosów, 60 ml 55,00 zł (916,67 zł / l)
PANTENE PRO-V Szampon przeciwłupieżowy, 300 ml 20,99 zł (69,97 zł / l)
Cena całkowita: 75,99 zł
Opis

Miracles Grow Abundant - Serum przeciw wypadaniu włosów od PANTENE PRO-V to serum do skóry głowy dla kobiet, przeznaczone do cienkich, osłabionych, suchych i zniszczonych włosów. Wzmacnia zakotwiczenie włosów u nasady i sprawia, że wyglądają na grubsze, gęstsze i pełniejsze.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wzmacniające serum: Wzmacnia cienkie, osłabione, suche i zniszczone włosy oraz ich zakotwiczenie u nasady.
  • Pielęgnujący kompleks: Zawiera 3000 mg kompleksu PRO-V i niacynamid B5 wspierające codzienną pielęgnację.
  • Mniejsze wypadanie włosów: Zmniejsza wypadanie włosów wskutek łamliwości nawet o 90% i sprawia, że włosy wyglądają na gęstsze.

Sposób użycia: Można stosować na mokre lub suche włosy przed stylizacją.


Nr art.: MUE-30060684
Zawartość: 60 ml
EAN: 8006530060684
Numer producenta: 30060684
Marki: PANTENE PRO-V
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PANTENE PRO-V Miracles Grow Abundant - Serum przeciw wypadaniu włosów