Pampers Chusteczki nawilżane Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 szt.)

Wyjątkowo delikatne oczyszczanie

4,99 zł

(0,50 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1 x 10

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Przywraca wartość pH
  • Balsam z 99% zawartością wody
  • Bez alkoholu i perfum

Kupowane często z Pampers Pieluchy Premium Protection - Rozmiar 4, 174 szt.

Pampers Chusteczki nawilżane Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 szt.) 4,99 zł (0,50 zł / szt.)
Pampers Pieluchy Premium Protection - Rozmiar 4, 174 szt. 297,00 zł (1,71 zł / szt.)
Cena całkowita: 301,99 zł
Opis

Chusteczki nawilżane Pampers Aqua Soft Touch usuwają zanieczyszczenia ze skóry dziecka jeszcze delikatniej niż bawełna i woda oraz pomagają przywrócić naturalne pH skóry. Dla skóry miękkiej w dotyku i w pełni zadowolonych dzieci.

  • 0% plastiku w chusteczce
  • Z lekkim balsamem składającym się w 99% z wody
  • Pomaga przywrócić naturalne pH skóry niemowlęcia
  • 0% alkoholu i substancji zapachowych
  • Odpowiednie również dla noworodków

Ważna informacja: Zużytych chusteczek nawilżanych nie należy nigdy spłukiwać do toalety, lecz zawsze wyrzucać do zwykłych śmieci.

Nr art.: MUE-8006540811085
Zawartość: 10 szt.
EAN: 8006540811085
Numer producenta: 8006540811085
Marki: Pampers
Bez: Alkoholu, Perfum, Plastik
Certyfikaty: OEKO-TEX® STANDARD 100
Składniki (INCI)

Aqua, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Caprylate, Disodium Edta

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Pampers Chusteczki nawilżane Aqua Soft Touch

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena