OGX thick & full + biotin & collagen - odżywka, 385 ml

Widoczna objętość i mocniejszy wygląd włosów

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(101,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 385 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z biotyną i kolagenem
  • Dla pełniejszego wyglądu włosów

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

OGX thick & full + biotin & collagen - odżywka, 385 ml 38,99 zł (101,27 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 111,99 zł
Opis

thick & full + biotin & collagen - odżywka marki OGX to odżywka do każdego rodzaju włosów, która nadaje im pełniejszy i bardziej puszysty wygląd. Kremowa konsystencja wspiera efekt objętości i struktury, dzięki czemu włosy wyglądają na mocniejsze.

Najważniejsze zalety:

  • Widoczna objętość: Nadaje włosom pełniejszy, bardziej puszysty i objętościowy wygląd.
  • Wartościowe składniki: Formuła zawiera biotynę i kolagen.
  • Zadbany wygląd włosów: Wspiera mocniejszy wygląd struktury włosów i pomaga zachować ich zadbany wygląd.
  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiednia do pielęgnacji każdego typu włosów.

Sposób użycia: Po umyciu rozprowadzić na całej długości włosów, pozostawić na 3–5 minut, a następnie dokładnie spłukać.


Nr art.: MUE-904802
Zawartość: 385 ml
EAN: 3574661799506
Numer producenta: 904802
Marki: OGX
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX thick & full + biotin & collagen - odżywka

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder