OGX renewing + argan oil of morocco - szampon, 385 ml

Delikatna pielęgnacja i miękkie włosy każdego dnia

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(101,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 385 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z cennym olejem arganowym
  • Delikatne oczyszczanie i jedwabisty blask

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

OGX renewing + argan oil of morocco - szampon, 385 ml 38,99 zł (101,27 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 102,99 zł
Opis

renewing + argan oil of morocco - szampon marki OGX to szampon w płynnej formie do codziennego mycia każdego rodzaju włosów, który delikatnie je oczyszcza i nadaje im blask.

Najważniejsze zalety:

  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiedni do codziennego stosowania na każdym typie włosów.
  • Z olejem arganowym: Bogata konsystencja zawiera olej arganowy, łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i dobrze się pieni.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza włosy i pozostawia je miękkie, gładkie oraz zadbane.
  • Jedwabisty blask: Nadaje włosom jedwabisty wygląd i promienny połysk.

Nr art.: MUE-904789
Zawartość: 385 ml
EAN: 3574661799438
Numer producenta: 904789
Marki: OGX
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX renewing + argan oil of morocco - szampon

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder