OGX flexible control shine + argan oil of morocco - spray termoochronny, 177 ml

Skuteczna termoochrona i gładki blask włosów

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(259,83 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 177 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z marokańskim olejem arganowym
  • Chroni przed wysoką temperaturą podczas stylizacji

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

OGX flexible control shine + argan oil of morocco - spray termoochronny, 177 ml 45,99 zł (259,83 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 118,99 zł
Opis

flexible control shine + argan oil of morocco - spray termoochronny marki OGX chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji i pozostawia je miękkie oraz gładkie. Jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów i został opracowany szczególnie z myślą o włosach narażonych na uszkodzenia termiczne.

Najważniejsze zalety:

  • Skuteczna termoochrona: Chroni włosy przed wysoką temperaturą suszarki, prostownicy i innych urządzeń do stylizacji.
  • Jedwabisty blask: Formuła z marokańskim olejem arganowym nadaje włosom połysk i pozostawia je przyjemne w dotyku.
  • Lekka konsystencja: Nie obciąża włosów i zapewnia elastyczną kontrolę.
  • Oszczędność czasu: Może skrócić czas suszenia podczas stylizacji.
  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiedni do wszystkich typów włosów.

Sposób użycia: Rozpylić na wilgotnych włosach od nasady aż po końce.


Nr art.: MUE-20655
Zawartość: 177 ml
EAN: 3574661547046
Numer producenta: 20655
Marki: OGX
Zastosowanie: Spryskaj suche lub osuszone ręcznikiem włosy przed suszeniem lub przed użyciem urządzeń do stylizacji na ciepło. Nie spłukuj.
Składniki (INCI)

Aqua, Butylene Glycol, Polysorbate-20, Pvp/Dmapa Acrylates Copolymer, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Peg-12 Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Peg-12, Peg-12 Allyl Ether, Carbomer, Disodium Edta, Sodium Hydroxyde, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzalkonium Chloride, Parfum, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX flexible control shine + argan oil of morocco - spray termoochronny