OGX extra strength damage remedy + coconut miracle oil - szampon, 385 ml

Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja dla gładkiego blasku

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(101,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 385 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych i puszących się
  • Z olejem kokosowym i ekstraktem z tiaré
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

OGX extra strength damage remedy + coconut miracle oil - szampon, 385 ml 38,99 zł (101,27 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 102,99 zł
Opis

extra strength damage remedy + coconut miracle oil - szampon marki OGX to szampon w płynnej formie do włosów zniszczonych, suchych lub puszących się, który zapewnia delikatne oczyszczanie. Jego kremowa formuła ujarzmia puszenie i odstające włoski oraz pozostawia włosy jedwabiste w dotyku.

Najważniejsze zalety:

  • Do włosów zniszczonych: Odpowiedni do oczyszczania włosów suchych lub puszących się.
  • Bogata formuła: Zawiera olej kokosowy, ekstrakt z tiaré i ekstrakt z wanilii.
  • Kontrola puszenia: Pomaga ujarzmić puszenie i odstające włoski.
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany: Formuła całkowicie pozbawiona środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany.
  • Gładkość i blask: Ułatwia rozplątywanie loków i nadaje włosom gładki połysk.

Nr art.: MUE-80231
Zawartość: 385 ml
EAN: 22796972200
Numer producenta: 80231
Marki: OGX
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX extra strength damage remedy + coconut miracle oil - szampon

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder