OGX extra strength damage remedy + coconut miracle oil - odżywka, 385 ml

Wygładzająca pielęgnacja i łatwe rozczesywanie

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(101,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 385 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych i puszących się
  • Z olejem kokosowym i ekstraktem z tiaré
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

OGX extra strength damage remedy + coconut miracle oil - odżywka, 385 ml 38,99 zł (101,27 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 111,99 zł
Opis

extra strength damage remedy + coconut miracle oil - odżywka marki OGX to kremowa odżywka do włosów zniszczonych, suchych, puszących się lub kręconych. Ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom jedwabisty, lśniący wygląd.

Najważniejsze zalety:

  • Miękkie i gładkie włosy: Ujarzmia puszenie i odstające włoski oraz ułatwia rozczesywanie.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera olej kokosowy, ekstrakt z tiaré i ekstrakt z wanilii.
  • Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany: Formuła bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany, odpowiednia do codziennej pielęgnacji włosów.
  • Do włosów kręconych: Pomaga podkreślić poszczególne pasma loków i pozostawia włosy miękkie w dotyku.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia na włosach zapach kokosa i wanilii.

Nr art.: MUE-80238
Zawartość: 385 ml
EAN: 22796972217
Numer producenta: 80238
Marki: OGX
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX extra strength damage remedy + coconut miracle oil - odżywka