OGX Coconut Miracle Oil - maska do włosów, 300 ml

Miękkie włosy i ujarzmienie puszenia

Nowość w sklepie!

41,99 zł

(139,97 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i zniszczonych
  • Z olejem kokosowym i ekstraktem z wanilii
  • Ujarzmia puszenie i nadaje blask

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

OGX Coconut Miracle Oil - maska do włosów, 300 ml 41,99 zł (139,97 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 114,99 zł
Opis

Coconut Miracle Oil - maska do włosów marki OGX to bogata kuracja do włosów suchych, zniszczonych, osłabionych i o dużej objętości. Pomaga ujarzmić puszenie i pozostawia włosy miękkie oraz gładkie.

Najważniejsze zalety:

  • Do włosów wymagających pielęgnacji: Opracowana specjalnie z myślą o potrzebach włosów suchych, zniszczonych i osłabionych.
  • Pielęgnujące składniki: Zawiera olej kokosowy, esencję z tiaré i ekstrakt z wanilii.
  • Ujarzmia puszenie: Pomaga wygładzić puszące się i odstające włosy oraz nadaje im blask.
  • Łagodna formuła: Kremowa formuła bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany.

Sposób użycia: Po umyciu rozprowadzić na wilgotnych włosach, pozostawić na 60 sekund do 3–5 minut, a następnie dokładnie spłukać.


Nr art.: MUE-89341
Zawartość: 300 ml
EAN: 3574661685168
Numer producenta: 89341
Marki: OGX
Rodzaj włosów: włosy suche
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX Coconut Miracle Oil - maska do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder