Odol White & Shine - pasta do zębów, 75 ml

Promienny uśmiech i pielęgnacja zębów

Nowość w sklepie!

20,99 zł

(279,87 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Delikatne i skuteczne oczyszczanie
  • Efekt połysku i ochrona przed przebarwieniami

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol White & Shine - pasta do zębów, 75 ml 20,99 zł (279,87 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 33,98 zł
Opis

White & Shine - pasta do zębów marki Odol jest przeznaczona do codziennej higieny jamy ustnej i pomaga zachować zadbany wygląd zębów. Delikatnie i skutecznie oczyszcza ich powierzchnię oraz nadaje im widoczny połysk.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Skuteczne oczyszczanie: Delikatnie i dokładnie oczyszcza powierzchnię zębów.
  • Promienny wygląd: Zapewnia efekt połysku i przy stosowaniu dwa razy dziennie wspiera uzyskanie bielszego wyglądu zębów.
  • Ochrona przed przebarwieniami: Pomaga chronić zęby przed powstawaniem nowych przebarwień.
  • Ochrona przed próchnicą: Zawiera fluorek sodu wspierający wzmocnienie szkliwa.

Nr art.: MUE-60000000202793
Zawartość: 75 ml
EAN: 5054563104144
Numer producenta: 60000000202793
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Sodium Lauryl Sulphate, Alumina, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Carrageenan, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, Sodium Hydroxyde, Limonene, CI 73360, CI 74160

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol White & Shine - pasta do zębów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder