Odol Pasta do zębów mlecznych, 50 ml

Delikatna pielęgnacja i ochrona pierwszych zębów

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(339,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat
  • Delikatne i dokładne oczyszczanie
  • Z 1000 ppm fluoru

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

Odol Pasta do zębów mlecznych, 50 ml 16,99 zł (339,80 zł / l)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 34,99 zł (466,53 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Pasta do zębów mlecznych marki Odol została opracowana specjalnie do pielęgnacji pierwszych zębów dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Łagodna formuła wspiera codzienną higienę jamy ustnej oraz delikatnie i dokładnie oczyszcza wrażliwe zęby mleczne.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do pierwszych zębów: Opracowana specjalnie z myślą o potrzebach zębów mlecznych dzieci w wieku od 0 do 6 lat.
  • Z fluorem: Zawiera 1000 ppm fluoru wspierającego ochronę przed próchnicą.
  • Łagodne oczyszczanie: Delikatnie i dokładnie oczyszcza wrażliwe zęby mleczne, bez sztucznych aromatów.
  • Wiedza ekspertów: Opracowana przy współudziale ekspertów stomatologicznych z myślą o codziennej higienie jamy ustnej.
  • Design dla dzieci: Motyw PAW Patrol pomaga zachęcić dzieci do regularnego szczotkowania zębów.

Nr art.: MUE-60000000204363
Zawartość: 50 ml
EAN: 5054563193445
Numer producenta: 60000000204363
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Peg-6, Xanthan Gum, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Fluoride[1], Steviolglycoside, CI 74160, CI 74260

  1. fluorek sodu 1000 ppm f.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol Pasta do zębów mlecznych

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder