Odol Junior - płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci, 300 ml, 300 ml

Uzupełnia codzienną higienę jamy ustnej i dociera do trudno dostępnych miejsc

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(66,63 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat
  • Łagodna formuła bez alkoholu
  • Zawiera fluorek sodu

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

Odol Junior - płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci, 300 ml, 300 ml 19,99 zł (66,63 zł / l)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 34,99 zł (466,53 zł / l)
Cena całkowita: 54,98 zł
Opis

Junior - płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci marki Odol został opracowany specjalnie dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat i uzupełnia codzienne szczotkowanie zębów. Łagodna formuła dociera także do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej i zapewnia przyjemny smak.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Dla dzieci: Opracowany specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od 6 do 13 lat.
  • Z fluorkiem sodu: Wzmacnia szkliwo i pomaga chronić przed działaniem kwasów powstających z cukrów.
  • Łagodna formuła: Bezalkoholowy skład o przyjemnym smaku.
  • Ukierunkowane uzupełnienie pielęgnacji: Dociera do trudno dostępnych miejsc podczas codziennej higieny jamy ustnej.

Nr art.: MUE-60000000138553
Zawartość: 300 ml
EAN: 5054563160461
Numer producenta: 60000000138553
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Sorbit, Poloxamer 338, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Allantoin, Cetylpyridinium Chloride, Methylparaben, Sodium Benzoate, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Limonene, CI 42051

  1. Fluorek sodu 225 ppm F.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol Junior - płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci, 300 ml