Odol Extreme Fresh - pasta do zębów zapewniająca długotrwałą świeżość, 75 ml, 75 ml

Niezawodne oczyszczanie i długotrwała świeżość w jamie ustnej

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(306,53 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej pielęgnacji zębów
  • Długotrwałe uczucie świeżości
  • Z głęboko oczyszczającymi mikrokryształkami

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol Extreme Fresh - pasta do zębów zapewniająca długotrwałą świeżość, 75 ml, 75 ml 22,99 zł (306,53 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Extreme Fresh - pasta do zębów zapewniająca długotrwałą świeżość marki Odol wspiera codzienne oczyszczanie zębów i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości w jamie ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Codzienna pielęgnacja zębów: Wspiera higienę jamy ustnej przy regularnym stosowaniu.
  • Głęboko oczyszczające mikrokryształki: Specjalna formuła wspiera dokładne oczyszczanie zębów.
  • Długotrwała świeżość: Pozostawia przyjemne uczucie czystości w jamie ustnej.
  • Przyjemne stosowanie: Kremowa konsystencja łatwo się rozprowadza i podczas szczotkowania tworzy delikatną pianę.
  • Wyselekcjonowane składniki: Formuła zawiera fluorek sodu i chlorek cynku.

Nr art.: MUE-60000000202772
Zawartość: 75 ml
EAN: 5054563085863
Numer producenta: 60000000202772
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Peg-6, Alumina, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Carrageenan, Sodium Fluoride[1], Zinc Chloride, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxyde, Limonene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol Extreme Fresh - pasta do zębów zapewniająca długotrwałą świeżość, 75 ml