Odol -med-3 Original - pasta do zębów, 75 ml

Niezawodna ochrona 3w1 i pielęgnacja w codziennej higienie jamy ustnej

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(119,87 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dla całej rodziny
  • Pielęgnuje dziąsła i odświeża oddech
  • Z fluorkiem sodu pomagającym chronić przed próchnicą

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol -med-3 Original - pasta do zębów, 75 ml 8,99 zł (119,87 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 21,98 zł
Opis

-med-3 Original - pasta do zębów marki Odol nadaje się do codziennej higieny jamy ustnej całej rodziny. Zapewnia świeży smak i pozostawia uczucie czystości w jamie ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnacja dziąseł: Pielęgnuje dziąsła przy regularnym stosowaniu.
  • Ochrona przed próchnicą: Zawiera fluorek sodu pomagający chronić przed próchnicą.
  • Ochrona szkliwa: Wzmacnia szkliwo i pomaga chronić je przed działaniem kwasów powstających z cukrów.
  • Świeży oddech: Zapewnia niezawodnie świeży oddech całej rodzinie.

Nr art.: MUE-60000000204172
Zawartość: 75 ml
EAN: 5054563298980
Numer producenta: 60000000204172
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Xanthan Gum, Peg-6, Sodium Fluoride[1], Carrageenan, Alumina, Sodium Saccharin, Limonene, Menthol, Carvone, Anethole, Pinene, Eucalyptus Globulus Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Beta-Caryophyllene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol -med-3 Original - pasta do zębów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder