Dove Rose Scent - dezodorant roll-on bez alkoholu i soli aluminium, 50 ml

Niezawodna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem i gładka skóra

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(499,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwej skóry pod pachami
  • Elegancki zapach róży i 1/4 kremu pielęgnującego
  • Bez alkoholu i soli aluminium

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Rose Scent - dezodorant roll-on bez alkoholu i soli aluminium, 50 ml 24,99 zł (499,80 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 50,83 zł
Opis

Rose Scent - dezodorant roll-on bez alkoholu i soli aluminium marki Dove zapewnia niezawodną ochronę wrażliwej skóry pod pachami przed nieprzyjemnym zapachem i pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Pielęgnująca formuła pomaga zachować skórę gładką i zadbaną oraz nadaje się również do stosowania po goleniu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym zapachem do 48 godzin.
  • Delikatna formuła: Bez alkoholu i soli aluminium, odpowiednia do wrażliwej skóry pod pachami.
  • Pielęgnujący różany zapach: Zawiera 1/4 kremu pielęgnującego i otula skórę eleganckim, kwiatowym zapachem róży.
  • Gładka skóra: Pomaga zachować skórę pod pachami gładką i zadbaną oraz nadaje się do stosowania po goleniu.
  • Praktyczne opakowanie: Można przechowywać je odwrócone, co ułatwia wykorzystanie produktu do końca.

Nr art.: MUE-T188905
Zawartość: 50 ml
EAN: 87116649
Numer producenta: T188905
Marki: Dove
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Rose Scent - dezodorant roll-on bez alkoholu i soli aluminium